dnes je 22.4.2024

Input:

DPH a dovoz zboží ze třetí země

26.7.2019, , Zdroj: Verlag DashöferDoba čtení: méně než minuta

2019.1314.4
DPH a dovoz zboží ze třetí země

Ing. Eva Krekulová

Z J. Koreje nám poštou přišlo zboží v hodnotě 6 USD, tudíž nebylo vyměřeno clo. Na zboží máme fakturu. Jak máme postupovat z hlediska DPH? Musíme toto zboží vykazovat v DP a odvádět DPH stejně jako u zboží propuštěného do celního režimu?

Podle § 71 odst. 3 písm. a) ZDPH je dovoz zboží, jehož úhrnná hodnota nepřesahuje 22 EUR, s výjimkou alkoholických nápojů, parfémů,

Nahrávám...
Nahrávám...