dnes je 22.4.2024

Input:

Školení a přefakturace do EU z pohledu DPH

14.12.2015, , Zdroj: Verlag DashöferDoba čtení: 2 minuty

2015.2526.13
Školení a přefakturace do EU z pohledu DPH

Ing. Jana Kolářová

VYŠLO V ČÍSLE 2526/2015

Mám dotaz ohledně přefakturace nákladů na školení, které proběhlo v ČR a budeme ho přefakturovávat na Slovensko a do Polska. Obdrželi jsme fakturu na ubytování, občerstvení, pronájem místnosti, vstupy od českého dodavatele. Můžeme uplatnit DPH na vstupu? Budeme přefakturovávat dle § 10b ZDPH, nebo budeme postupovat dle § 9 ZDPH?

Nahrávám...
Nahrávám...