dnes je 27.3.2023

Input:

Vývoz zboží

18.1.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2018.2526.5
Vývoz zboží

Ing. Eva Krekulová

Naše firma, která je registrovaným plátcem DPH, bude vyvážet zboží do Turkmenistánu. Faktura bude ale vystavena na firmu sídlící ve Velké Británii a tato firma není registrována k DPH. Zboží půjde rovnou z Česka do Turkmenistánu. Budeme fakturovat bez DPH a v přiznání DPH uvedeme na řádku 22 Vývoz zboží (§ 66 ZDPH)?

Je to tak, že důležitý je pohyb zboží, tzn., kam zboží jde a ne komu je fakturováno?

Ano, za vývoz je podle § 66 zákona o

Nahrávám...
Nahrávám...